Mikołajki 2014

Nadrzędna kategoria: Aktualności Opublikowano: niedziela, 21, grudzień 2014 Halina Sekuła

Na Mikołajkową imprezę zorganizowaną przez gminną bibliotekę we współpracy ze Świetlicą Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Górznie w dniu 6 grudnia przybyło ponad dwieście dzieci wraz z opiekunami. Wszyscy uczestnicy zebrani w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z niecierpliwością oczekiwali na przybycie Mikołaja i występ aktorów z Teatru „Urwis ” z Krakowa. Niestety nasi milusińscy nie doczekali się oczekiwanych gości. Zajęcia i zabawy dla dzieci poprowadzili nauczyciele miejscowej szkoły, za co bardzo serdecznie im dziękujemy. Wszyscy mali uczestnicy otrzymali drobne mikołajkowe upominki (niestety nie z rąk prawdziwego Mikołaja). Słodki poczęstunek dla maluchów sfinansowało Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Górzno im.  Aleksandry i Bronisława Rojek oraz Wójt Gminy.

Organizatorzy gorąco dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację spotkania, a rodzicom i opiekunom dzieci uczestniczącym w spotkaniu za cierpliwość i wyrozumiałość w oczekiwaniu na zaplanowane występy artystów.