„Magia Świąt” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Górznie

Nadrzędna kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 07, grudzień 2015 Halina Sekuła

W sobotnie przedpołudnie 5 grudnia 2015 r. ponad 120 dzieci z Gminy Górzno odwiedził Święty Mikołaj, który z pomocą śnieżynek obdarował upominkami naszych milusińskich. Przed wizytą Świętego Mikołaja dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawnej bajeczce „Magia Świąt”, przedstawionej przez aktorów Teatru Fantazja. Po spektaklu najmłodsi mieszkańcy gminy wspólnie z elfami oraz bałwankiem bawiły się przy muzyce. Po magicznym wejściu Mikołaja i rozdaniu prezentów dzieci brały udział  w loterii fantowej przygotowanej przez Świetlicę Publicznej Szkoły Podstawowej w Górznie.

Szczęśliwcom udało się wylosować pierniczki pieczone i dekorowane specjalnie na tę okazję. Po spotkaniu przygotowano słodki poczęstunek. Imprezkę mikołajkową zorganizowano dzięki  finansowemu wsparciu Wójta Gminy, Świetlicy Publicznej Szkoły Podstawowej i Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Górzno im. Aleksandry i Bronisława Rojek. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej mikołajkowej imprezy, która dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń.