Feryjne zabawy z „Fantazją”

Nadrzędna kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 15, luty 2016 Halina Sekuła

8 lutego  2016 r. aktor  Teatru „Fantazja” poprowadził  zabawę karnawałową z ponad setką dzieci, która przybyła na spotkanie do  Gminnej Bibliotece Publicznej w Górznie. W tym to dniu aktorzy Teatru Fantazja mieli wystawić dla najmłodszych znaną bajkę „Kraina z lodu”, lecz nagła choroba jednego z artystów  uniemożliwiła zagranie sztuki. Dzieci nie pozostały jednak rozczarowane, bowiem przybyły aktor   przedstawiający bałwanka  Olafa  zafundował dzieciom wspaniałą rozrywkę przy muzyce  z Krainy Lodu, prowadząc przez ponad godzinę szereg ciekawych zabaw i animacji. Do tej radosnej  wspólnej zabawy udało się Olafowi włączyć także rodziców i opiekunów dzieci . Impreza zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Sponsorem spotkania był Wójt Gminy Górzno - Waldemar Sabak.