Baśniowa „KRAINA Z LODU”

Nadrzędna kategoria: Aktualności Opublikowano: wtorek, 19, kwiecień 2016 Halina Sekuła

W dn. 8.04 2016 r. najmłodsi czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Górznie uczestniczyli  w przedstawieniu teatralnym „Kraina z Lodu”. Wspólnie z aktorami Teatru Fantazja  wybrali się do zimowej magicznej Krainy, śledząc wzruszającą historię sióstr Elsy i Anny. Anna pozostawiona samotnie przez starszą siostrę Elsę próbuje za wszelką cenę ją odnaleźć. W poszukiwaniach  pomagają jej spotkani po drodze Kristoff oraz bałwanek Olaf. Sztuka ukazała głęboką siłę miłości i więzi rodzinnej. Młodzi odbiorcy mogli przekonać się, że dla najbliższych warto ponieść nawet największe poświęcenie. Głębokie przesłanie oraz duża dawka humoru sprawiły, że bajka zarówno dzieciom jak i ich opiekunom przyniosła wspaniałą rozrywkę. Uczestnicy spotkania mieli możliwość obejrzenia wystawki malowanek przedstawiających bohaterów z Krainy Lodu, przygotowaną przez opiekunów świetlicy Szkoły Podstawowej w Górznie pod kierunkiem kierowniczki pani Elżbiety Sabak.